Kas ir QHHT

Dziedinošās kvantu hipnozes tehnika izstrādāta vairāk nekā 45 gadus ilgā, pamatīgā darbā un par šīs tehnikas autore ir Doloresa Kenona (Dolores Cannon) no Amerikas Savienotajām Valstīm.

Doloresa personīgi izstrādājusi apmācības programmu kā veikt šo darbu, niansēti praktizēt šo tehniku ļoti tīri – gluži kā hipnozes sesijas bija vadījusi  Doloresa pati.  Kopš Doloresas aiziešanas 2014. gadā, QHHT apmācību vada Doloresas meita Džūlija Kenona (Julia Cannon).

Kas ir QHHT
QHHT kosmoss
 

Kvantu dziedinošās hipnozes tehnika (QHHT) 

 

Izjūtiet šo mirkli. Jūs esat pietuvojušies soli tuvāk tam, kas, iespējams, būs visdziļākā un transformējošākā jūsu dzīves pieredze. Kvantu dziedinošās hipnozes tehnika (QHHT) ir pārsteidzošs jūsu apziņas ceļojums, un tas ir pārliecinošs veids, kā saprast, ka visas atbildes un dziedināšana atrodas jūsos pašā.

Cilvēki apmeklē QHHT sesijas daudzu iemeslu dēļ. Daži nāk zinātkāres vadīti, citus nodarbina jautājumi par viņu dzīves uzdevumu, ģimeni, darbu vai veselības problēmām. Kopumā klienti vēlas labāk izprast, kāpēc viņu dzīve ir bijusi tāda, kāda tā ir, un, pats svarīgākais, – kā vislabāk virzīties uz priekšu.

 

Ceļš uz QHHT

Ir klienti, kuri savā dzīvē un uz savas ādas izjutuši bīstamas, dzīvību apdraudošas slimības, sāpes, diskomfortu, depresiju vai atkarības. Šie cilvēki, vēršas pie kvantu dziedinošās hipnozes speciālista, jo vēlas uzlabot savu dzīvi. Bieži vien viņu Iekšējā sajūta viņus jau brīdinājusi, un dziļi sirdī viņi jau zina, ka viņu dzīvē jābūt kaut kam vēl, ka viņiem paredzēts darīt kaut ko citu, taču nav skaidrības vai pat nojausmas, kas šis „citādais” ir. Dažkārt kvantu dziedinošās hipnozes klienti ir cilvēki, kas interesējas par jautājumiem, kas saistīti ar Visumu, Dievu vai Avotu un cilvēka paša saikni ar to.

Doloresa Kenona (Dolores Cannon)

Kas ir dziedinošās kvantu hipnozes tehnika?  

Doloresas izstrādātā tehnika ietver cilvēka ievadīšanu transam līdzīgā somnambulistiskā stāvoklī, izmantojot vizualizāciju. Tas ir stāvoklis, kuru cilvēks dabiski piedzīvo divas reizes dienā: mirklī tieši pirms apzinātas pamošanās un mirklī tieši pirms apzinātais prāts lēnām aizpeld un cilvēks iemieg. Vēsturiski hipnotizētāji ir izvairījušies veikt pētījumus par pacientiem šajā stāvoklī, jo rezultāti bieži vien ir bijuši savādi un neizskaidrojami.

Doloresu neaizkavēja šī plaši izplatītā disciplinārā stigma, un tieši strādājot ar klientiem somnambulistiskā stāvoklī un izpētot iespējas, ko tas sniedz, Doloresa atklāja, ka ikviens cilvēks var piekļūt iepriekšējo dzīvju pieredzei. Tāpat, strādājot ar klientiem šajā somnabulistiskajā stāvoklī, viņa atklāja, ka pastāv bezgala zinošs un spēcīgs katra indivīda aspekts, ar kuru var izveidot saikni un sazināties, un pētīja šo fenomenu. Kā novērojusi Doloresa, šī sevis daļa vienmēr atrodas kopā ar mums un atrodas tieši zem mūsu apzinātā prāta nosacītās virsmas, tāpēc viņa atbilstoši izvēlējās to apzīmēt kā ‘zemapziņu’. Tieši zemapziņa ir tā, kas viņai un citiem kvantu dziedinošās hipnozes tehnikas praktiķiem ļauj piekļūt iepriekšējām dzīvēm un, ja iespējams, klientam piedzīvot tūlītēju izdziedināšanos. Doloresas vairāk nekā 45 gadus ilgajā karjerā viņas izstrādātā tehnika ir sniegusi iedarbīgus rezultātus tūkstošiem cilvēku visā pasaulē, neatkarīgi no viņu vecuma, dzimuma, personības, fiziskajiem simptomiem, reliģiskajiem uzskatiem vai kultūras piederības. Papildinot milzīgo Doloresas veikto darbu, rezultāti, ko pieredzējuši kvantu dziedinošās hipnozes tehnikas praktizētāji,

Doloresas studenti, kuri ir iemācījušies viņas tehniku un praktizē to ar saviem klientiem, pārliecinoši pierāda, ka mēs visi esam dzīvojuši vairākas citas dzīves un mums visiem ir Zemapziņa, kurā iespējams rast atbildes uz visiem jautājumiem, kas mums var rasties par sevi vai dzīvi, kuru dzīvojam.
 

 * Sadaļas saturs aizgūts no qhhtofficial.com

QHHT dziedināšana

Dziedināšana  

Zemapziņa spēj identificēt jebkādas fiziskas problēmas, kuras tā atklāj ķermenī, Doloresai vai QHHT praktizētājam, un izskaidrot tās klātbūtnes cēloņus, neatkarīgi no tā, vai tā ir pašreizējā vai pagātnes dzīve. Pēc tam Zemapziņai tiek jautāts, vai tā ir piemērota dziedināšanai, kas, ja tā ir, notiek uzreiz, neizmantojot medikamentus, ķirurģisku iejaukšanos un nesāpīgi. Ļoti bieži, vien izpratne par cēloņiem, kāpēc slimība ir klātesoša ķermenī, vai kādēļ tiek piedzīvotas noteiktas emocijas, ir pietiekams stimuls, lai Zemapziņa simptomu atvieglotu vai noņemtu.

Karjeras laikā Doloresa klientiem ir vadījusi QHHT sesijas, kurās notiekošā fiziskā izdziedināšanās pat viņai ir bijusi grūti izprotama. 10 gadus Doloresa ir mācījusi savu metodi studentiem visā pasaulē, un daudzi no viņiem ir aprakstījuši līdzīgus brīnumainus izveseļošanās gadījumus. 

 

 

Dziedināšana var notikt tikai tad, ja cilvēks vēlas tikt dziedināts un ja tas netraucē viņa dzīves mērķiem. Mēs esam bezgalīgas dvēseles, kuras iemiesojušās uz Zemes, lai gūtu mūsu pašu individuālo pieredzi. Neredzīga cilvēka zemapziņa neārstēs viņa redzi, ja aklums ir viens no galvenajiem dzīves aspektiem, kuru cilvēks piekritis piedzīvot. Zemapziņa nedziedētu arī fiziskas problēmas, ko kāds pats sev radījis, pietiekami nerūpējoties par savu ķermeni, ja cilvēks vēl nebūs apguvis mācību – mīlēt un cienīt savu ķermeni. Zemapziņas domāšanas veids ir ļoti burtisks. Vai sākat saprast tās loģiku?

Nekas nav neiespējams. Nepastāv citi ierobežojumi, kā vien tie, kas ir katra paša iztēlē.
 

 * Sadaļas saturs aizgūts no qhhtofficial.com