top of page

Studio Quantum

Studio Quantum mērķis ir palīdzēt formulēt pareizos jautājumus, lai katrs spētu rast sev nepieciešamās atbildes.

Kombinējam un piemeklējam individuāli dažādas mūsu pašu pārbaudītas metodes, lai atbalstītu Tevi Tavā ceļā.

Svarīgākās no visām attiecībām ir attiecības ar sevi. Tās ir pamatā spējai labi justies un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Studio Quantum esam radījuši telpu un apstākļus Tev, kas palīdz apzināt un noņemt apziņas blokus, kas Tevi no tā attur, lai Tu spētu atvērties un piedzīvot savu iekšējo transformāciju sev piemērotā tempā un veidā. 

 

Attiecības ar apkārtējiem, bizness, veselība un dzīves prieks ir pamata tēmas, ar kurām strādājam un diendienā saskaramies. Nereti šķiet, ka jābūt kādai maģiskai formulai, ar kuru  to visu sakārtot. Tomēr tā nav. Esam šeit atnākuši, lai mācītos.  Dzīve notiek, lai mūs izaicinātu, lai rosinātu meklēt, ietu paplašinājumā, saskatītu vairāk.

 

Mūsu uzmanības centrā ir jautājumi, kas atmostas brīdī, kad personība ir sapratusi savu izaugsmi pāri elementārajām vajadzībām. Tas ir brīdis, no kura var sākties Tavs ceļojums, lai atrastu atbildes būtiskajiem jautājumiem un  ieskatītos sevī. Ceļojums uz pilnvērtīgāku, veselīgāku un laimīgāku dzīvi. Ceļojums uz būtību.

588A4731-Edit.jpg

Pirmsākumi

588A8879.jpg

Inese un Laimonis Zuļģi

Studio Quantum dibinātāji

Mēs, Inese un Laimonis Zuļģi, esam izveidojuši Studio Quantum, lai ikvienam, ieskaitot mūs pašus, būtu vieta izaugsmei un pašrealizācijai. Šodien studijas mērķis ir dot telpu un sistēmiskā darba vadītāja klātbūtni ikvienam, kas jūtas gatavi doties ceļojumā uz savu būtību.

Īsa vēsture

Iesākumā bijām mēs – Inese un Laimonis un mūsu abu kopīgais ceļš caur dažādiem līkločiem, kalniem un lejām. Jau vairāk nekā 20 gadus ejam kopā, atbalstot viens otru, kopsolī un veidojot pasauli par labāku vietu, kur būt.

 

Cauri dzīves ceļa līkločiem, esam meklējuši atbildes uz dziļajiem jautājumiem un mēģinājuši saskatīt dziļāk par acīm redzamo. Abi nākam no klasiskās medicīnas, kas laika gaitā rosinājusi mūs raudzīties uz lietām plašāk, jo pamanījām, ka klasiskā pieeja ne vienmēr strādā, kā iecerēts. Apjautām, ka aiz visa acīm redzamā ir kas netaustāms un cilvēka apziņai netverams.

 

Tā nonācām pie holistiskās medicīnas, koučinga, Berta Helingera sistēmiskajiem sakārtojumiem, QHHT jeb kvantu dziedinošās regresīvās hipnozes, Rekonstruktīvās skolas enerģētiskā darba un citiem instrumentiem.

Esam skolojušies pie B.Helingera, E.Tolles, C.Castillo un citiem, lai ne vien rastu atbildes uz saviem jautājumiem, bet arī veidotu atbalsta platformu citiem viņu ceļā un atbilžu meklējumos. Apzināmies, ka pasauli veido kvantu daļiņas un enerģija, kas ir nepārtrauktā plūsmā, mainībā un kustībā.

 

Studio Quantum esam izveidojuši kā telpu, vidi, kur transformēt dzīves un rast atbildes. Studio – telpa, vieta, kas ne vienmēr nozīmē fizisku telpu, bet apziņas līmenī iezīmē vietu energoinformatīvajā laukā, kurā vienkāršā un intuitīvā veidā iespējams rast instrumentus sava iekšējā diskomforta vai iepriekš neatbildama jautājuma risināšanai. Quantum – kvantu lauks un enerģija, kas ir nepārtraukta plūsma un mainība. Kā atomi, no kā sastāv it viss, pat Tu, kas šobrīd lasi šīs rindas. Apzinies, ka Tavas daļas ir miljardiem gadu senas un katrs atoms, katra šūna nes sevī milzum daudz informācijas, kas nav iznīcināma.

 

Mēs dibinājām Studio Quantum, apzinoties, ka tuvojas lielas izmaiņas. Šobrīd tās ir jau klāt. To, ka pasaule ir cita, vairs nav nepieciešams pierādīt, tas nu jau ir jūtams un redzams it visur. Mēs esam gatavojušies šim lēcienam jau daudzus gadus, un tagad esam šeit, lai palīdzētu Tev pārvarēt šī laika izaicinājumus.

 

Studio Quantum palīdz dibināt attiecības ar to, ko Tu allaž esi zinājis, bet vēl nezini, ka zini!

bottom of page