top of page

Inese Zuļģe

Apziņas arhitekte,
medicīnas profesionāle

Energoinformatīva pārmaiņu
vadīšana un atbalsts.

Resursu piesaiste un dvēseles
uzdevuma atrašana.

Enerģētisks atbalsts prāta un
sirds atvēršanai.

588A4687-Edit_croped_M.jpg

Mans zināšanu un pieredzes transformācijas ceļš

Esmu starptautiski atzīts speciālists savā jomā, kurš ieguvis kvalifikāciju ASV un Eiropā. Savā darbā izmantoju jaunāko zinātnisko metodoloģiju kombināciju, piemeklējot to katram cilvēkam individuāli. Uzskatu, ka svarīgi ir ne tikai zināt, ko tu vēlies no dzīves, vissvarīgākais ir uzzināt, ko dzīve no tevis vēlas.

 

  • Iegūta augstākā medicīniskā izglītība Rīgas Stradiņa universitātē

  • Studētas starptautiskās ekonomiskās attiecības un vadība Latvijas Universitātē

  • apgūta sistēmfenomenoloģijas teorija un prakse Helingera Institūtā Holandē darbam ar organizācijām, ģimenēm, ķermeņa somatiskajiem simptomiem

  • Apgūtas arī daudzas citas garīgas prakses, tostarp 2 gadu garumā senās austrumu zināšanas Vienotības Akadēmijā Indijā

  • Iegūti sertifikāti QHHT, Transpersonālajā un Sistēmiskājā koučingā, Reksonstruktīvajā darbā, Tetha healing un Rekonekcijā. 

  • Esmu uzaicināta uzstāties “International Systemic Constellation” konferencē kopā ar pasaulē labākajiem ekspertiem, lai runātu par mūsu iekšējām struktūrām, pārveidi

  • Jau sesto gadu esmu Starptautiskās Rekonstruktīvās skolas pasniedzēja https://reconstructiveschool.com/en/home/

 

Ko es daru?

Sesijās ar klientiem izmantoju tādas metodes, kā QHHT (kvantu regresīvā hipnoze), transpersonālais un sistēmiskais koučings, rekonstruktīvā metode, kas ir vienkārši un iedarbīgi rīki ceļā uz sevis apzināšanos un dziedināšanu. Tāpat strādāju ar dzimtas tēmām un iekšējā bērna dziedināšanu, lai atraisītu personības un kopīgo dzimtas spēku.

588A4144-HDR.jpg
Iedvesmas avoti
Eckhard Tolle, Dolores Cannon, Joe Dispensa, Bruce Lipton, Carola Castillo, Gabor Mate, Mooji Baba, Tomass Hūbel, Waine Dayer, Peter Crone, Aleksandrs Polijenko, Nurlan Muratkali, Bert Hellinger institūts Holandē un citi.

Metodes, ar kurām strādāju

QHHT
588A4653-Edit.jpg

Jautājumus, privātas un biznesa neskaidrības, traumas un sarežģījumus iesākumā visvieglāk izkustināt privātā un konfidenciālā sarunā.

Lai arī kā sākas mūsu individuālā saruna, mēs neizbēgami nonākam pie eksistenciāliem kontekstiem ar Dzīvi, Būtību, par to, kas patiesībā esam un kā uztveram apkārtējo vidi ar formām un telpu, kurā tās realizējas.

Konsultācijā kopīgi radīsim atbildes uz karjeras, laimes, iekšējās balss nemiera un izdegšanas iemesliem, kā arī strādāsim pie iespējām ieviest motivētas un vēlamas pārmaiņas dzīvē. Saruna palīdzēs atrast skaidrojumus un pareizo ceļu, liekot Tev ieraudzīt cēloņus un kontekstus, kas iepriekš bija apslēpti Tevī.

Lai no konsultācijas saņemtu Tev vērtīgāko rezultātu, ieteicams pirms tikšanās noformulēt savu nodomu, ko vēlies risināt un sagaidīt gala rezultātā. Nesatraucies, ja sarunas laikā šis nodoms mainās, tomēr ir būtiski saglabāt iekšēju fokusu uz risināmo tēmu. Tādejādi veltīsi savu enerģiju jautājuma risināšanai arī kvantu līmenī, kas būt palīdzoši Tavā procesā.

Konsultācija ilgst aptuveni 2 h un tās laikā mēs vienosimies par iespējām, kā strādāt tālāk un kādas metodes izmantot, lai Tavs jautājums iegūtu nepieciešamās atbildes.

bottom of page