top of page

Laimonis Zuļgis

Ārsts, ārpus personības apzināšanās praktiķis

Mans mērķis ir apvienot labāko no klasiskās un holistiskās medicīnas fiziskā ķermeņa atveseļošanai, kā arī izmantot ārpus personības sevis apzināšanās prakses saiknes ar Savu Būtību atjaunošanai.

1_edited.jpg

Laimonis ... vecāku dots vārds. Grieķu valodā citrons vai laims, latviešu valodā vārda sakne saistīta ar Laimi. Tā arī jūtos. Izbaudu zemes dzīves laiku, daudz pieredžu un sajūtu pagātnē.

 

Ierados šajā pasaulē vēju pilsētā jūras krastā - Liepājā. Mana otra enkurvieta ir Sigulda. Tur arī sāku savu ārsta praksi un sastapu savu mūža Sievieti. Joprojām esam kopā.

 

Klasiskā medicīna noveda pie jautājumiem un 41 gada vecumā, piedzīvojot lielo krīzi un tuvās nāves pieredzi, sāku raudzīties uz lietām un fiziskajiem simptomiem no holistiskā skatu punkta. Tas paplašināja klasiskajā medicīnā piedāvāto klāstu un reizēm ir krietni būtiskāks. 

 

Tālāk notika tā: koučings parastais, personīgā psihoterapija, vairāki gadi Berta Hēlingera institūtā Holandē (sistēmiskā pieeja lietām), Izaugsmes skola kopā ar Ekhardu Tolli, retrīti ar Moji Babu un daudzi citi skolotāji… Kā arī Carollas Castillo dibinātā Starptausiskā holitstiskā rekonstruktīvā integrālā skola.

 

Šobrīd strādāju ar cilvēkiem individuāli un grupās, arī ar organizācijām biznesa kontekstā. Daru to, jo man tā vajag. Mācos pats un radu apstākļus un vidi, kura ir noderīga tiem, kas gatavi sastapties ar Savu Būtību.

Ko es daru?

2.jpg

Caur darbu ar sevis apzināšanos, veicam ceļu uz ķermeņa un apziņas veseluma atgūšanu. 


Palīdzu tulkot ķermeņa simptomu vēstījumu. Ķermenis ir ārkārtīgi gudrs mehānisms, kas runā caur fiziskiem simptomiem.

 

Kad mēs iemācāmies ieklausīties savā ķermenī, saprast tā signālus un ne vien tulkot tos, bet arī ieviest kvalitatīvas pārmaiņas savā apziņā, lai savienotu ķermeni, prātu un augstāko būtību vienā veselumā, dzīve pārvēršas un iegūst jaunu dziļumu un kvalitāti.


Konsultācijā veicam fizisko ķermeņa simptomu atpazīšanu un tulkošanu. Kopā atrodam simptomu sakni, kas nāk no zemapziņas un caur pieņemšanu to atlaižam.

588A4731-Edit_edited_edited.jpg

Pakalpojumi un cenas

Konsultācija – 1,5h

Sazināties, lai uzzinātu vairāk

Samaksa pēc vienošanās pirms konsultācijas

bottom of page