top of page
Studija.jpg

Kvantu regresīvā hipnoze QHHT ir iedarbīgs instruments apziņas paplašināšanai.

Cilvēki apmeklē QHHT sesijas dažādu iemeslu dēļ. Daži nāk zinātkāres vadīti, citus nodarbina jautājumi par viņu dzīves uzdevumu, ģimeni, darbu vai veselības problēmām. QHHT caur sarunu ar savu augstāko ES jeb zemapziņu ļauj labāk sajust dzīvi, un izvēlēties, kā virzīties uz priekšu caur labo un gaišo sevī. Šī procesa ietekme ir dziļa un paliekoša.

QHHT ietver cilvēka ievadīšanu transam līdzīgā somnambulistiskā stāvoklī, izmantojot vizualizāciju. Tas ir stāvoklis, kuru cilvēks dabiski piedzīvo divas reizes dienā: mirklī pirms pamošanās un pirms iemigšanas. Strādājot ar klientiem šajā stāvoklī, var izveidot saikni un sazināties ar katra indivīda bezgala zinošu un spēcīgu aspektu, ko mēdzam dēvēt par zemapziņu vai augstāko ES. Tas ļauj piekļūt iepriekšējo dzīvju pieredzēm un, ja iespējams, piedzīvot tūlītēju izdziedināšanos. Šī tehnika ir sniegusi iedarbīgus rezultātus tūkstošiem cilvēku visā pasaulē, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, personības, fiziskajiem simptomiem, reliģiskajiem uzskatiem vai kultūras piederības.

Izjūti šo mirkli. Tu esi pietuvojies soli tuvāk tam, kas, iespējams, būs visdziļākā un transformējošākā Tavas dzīves pieredze. QHHT ir pārsteidzošs apziņas ceļojums, un tas ir īpašs veids, kā saprast, ka visas atbildes un dziedināšana atrodas mūsos katrā pašā.

QHHT sesija ilgst 4-5 stundas. Mēs sāksim ar sarunu un Tava nodoma precizēšanu, aptuveni 2 stundas notiks hipnozes process un pēc būs nepieciešams laiciņš, kad ļaut apziņai atnākt atpakaļ un integrēt piedzīvoto.

Pirms ierašanās uz QHHT parūpējies, lai esi atpūties un labi paēdis, jo process ir ilgs un fizisks nogurums vai izsalkums var kavēt kvalitatīvu iznākumu. Tāpat ieteiktu pēc hipnozes seansa neieplānot svarīgas tikšanās vai nopietnus darbus, lai ļautu sevī vēl saudzīgi piedzīvot notikušo.

bottom of page