top of page
Studija.jpg

QHHT (kvantu regresīvā hipnoze) ir iedarbīgs instruments Tavas apziņas paplašināšanai.

Cilvēki apmeklē QHHT sesijas dažādu iemeslu dēļ. Daži nāk zinātkāres vadīti, citus nodarbina jautājumi par viņu dzīves uzdevumu, ģimeni, darbu vai veselības problēmām. 

 

QHHT caur sarunu ar savu augstāko ES jeb zemapziņu ļaus tev labāk sajust dzīvi, un izvēlēties, kā virzīties uz priekšu caur labo un gaišo sevī. Šī procesa ietekme ir dziļa un paliekoša. 

 

QHHT ietver cilvēka ievadīšanu transam līdzīgā stāvoklī, izmantojot vizualizāciju. Tas ir stāvoklis, kuru arī Tu dabiski piedzīvo divas reizes dienā: mirkļos pirms pamošanās un iemigšanas. 

 

Strādājot ar klientiem šādā stāvoklī, mēs izveidojam saikni un sazināmies ar katra cilvēka zemapziņu jeb augstāko ES. Tas ļauj piekļūt iepriekšējo dzīvju pieredzēm un, ja iespējams, piedzīvot tūlītēju izdziedināšanos. 

 

Šī tehnika ir sniegusi iedarbīgus rezultātus tūkstošiem cilvēku visā pasaulē, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, personības, fiziskajiem simptomiem, reliģiskajiem uzskatiem vai kultūras piederības.

 

Izjūti šo mirkli. Tu esi pietuvojies soli tuvāk tam, kas, iespējams, būs visdziļākā un transformējošākā Tavas dzīves pieredze. QHHT ir pārsteidzošs apziņas ceļojums, un tas ir īpašs veids, kā saprast, ka visas atbildes un dziedināšana atrodas mūsos katrā pašā.

 

Pirms ierašanās uz QHHT parūpējies, lai esi atpūties un labi paēdis, jo process ir ilgs un fizisks nogurums vai izsalkums var kavēt kvalitatīvu iznākumu. Tāpat ieteiktu pēc hipnozes seansa neieplānot svarīgas tikšanās vai nopietnus darbus, lai ļautu sev vēl saudzīgi piedzīvot un integrēt notikušo.

 

QHHT sesija ilgst 4-5 stundas. Mēs sāksim ar sarunu un Tava nodoma precizēšanu, aptuveni 2 stundas notiks hipnozes process un pēc tā būs nepieciešams laiciņš, kad ļaut apziņai atnākt atpakaļ un sazemēt piedzīvoto. 

bottom of page