Biznesa meditācijas vakari

Regulāri semināri trešdienu vakaros no 18:00 - 21:00. Tajos mēs meklēsim būtību caur meditāciju, tiecoties nokļūt aiz formām, kas rada stresu un haosu.

Seminārs paredzēts biznesa īpašniekiem, vadītājiem, kā arī tiem, kas vēlas uzsākt savu biznesu sistēmiski sakārtotā veidā.

No
Vada
Inese Zuļģe
Laimonis Zuļģis
Reģistrēties
Biznesa meditācijas vakari - open

Biznesa Meditācija…dīvains salikums, un tomēr…

 Ir divas dimensijas: būšana ( mūsu būtība ) , kas arī ir meditācija,- apzināta būšana šeit un tagad, šajā mirklī - un darīšana { bizness ) tai skaitā... Ja esam zināmā līdzsvarā starp šīm dimensijām un realizējam savu darīšanu no būšanas vietas, tas ir, nepazaudējot būtību, tad dzimst radošas domas; ir pateicības sajūta par esošo, kas vairo labklājību; nav baiļu un konkurences.

Ir prieks, enerģija un spēks, un ir apzināšanās, ka esam garīgas būtnes, kas piedzīvo fizisku pieredzi, kura ir vērsta uz izaugsmi, evolūciju un mīlestību. Padarīsim kopā Pasauli labāku, jo mēs to varam!

Paldies, paldies, paldies
Studio Quantum, Laimonis un Inese
BMV

 

Biznesa meditācijas vakari notiek katru trešdienu Studio Quantum telpā Elijas ielā 8/1. Vairāk informācijas - 29237650 (Laimonis). Ierašanās no 17.40 Norise no 18.00 līdz 21.00. Ģērbieties drēbēs, kurās jūtaties ērti. Būs arī uzkodas un kafijas pauzes.

Attēls