Kas ir rekonstruktīvais darbs?

Rekonstruktīvais darbs parāda katram pašam, kas slēpjas aiz viņa maskām un seniem iekšējiem tēliem. Tas ļauj runāt tam, kas ir,- bez baiļu un analītiskā prāta naratīvas.

Mūsu kā cilvēcisku būtņu potenciāls ir daudz lielāks, nekā apzināmies. Būdami bērni, mēs iemācījāmies pielāgoties. Mēs līdz šim brīdim nesam sevī negatīvus tēlus, bailes un apspiestas emocijas. Mēs esam zaudējuši saikni ar savu kodolu/ būtību. Mēs nespējam izjust pilnu sava spēka potenciālu.

Kas ir rekonstruktīvais darbs 7
why sq

Rekonstruktīvais darbs

Rekonstruktīvais darbs maina mūsu uztveri. Pieaug mūsu apzināšanās. Rekonstruktīvais darbs ir jauns personiskās attīstības un apziņas paplašināšanas veids, ko izstrādājusi venecuēliešu izcelsmes terapeite Kerola Kastillo (Carola Castillo). 

Rekonstruktīvā darba procesam ir skaidra un precīza teorētiskā struktūra, kas ļauj dalībniekiem apzināties un spert nākamo soli savā dzīvē. Pats darbs savā būtībā ir ķermeniska pieredze mainītā apziņas stāvoklī. Līdzīgi kā dziļā meditācijā vai transa stāvoklī, taču, šajā gadījumā, atrodoties kustībā un mijiedarbībā ar citiem dalībniekiem mazā cilvēku grupā. Šajā procesā ķermenis uztver informāciju un atrod risinājumus emocionāliem blokiem un neatrisinātām problēmām. Tas integrē gūtās atklāsmes un spēku.

 

Rekonstruktīvais darbs parāda katram pašam, kas slēpjas aiz viņa maskām un seniem iekšējiem tēliem. Lielākā kustība nav būt garīgam. Lielākais izaicinājums, ar ko mums katram jāsastopas ir dekonstruēt savas izdzīvošanas stratēģijas, lai izprastu to, kas pastāv ārpus laika un vārdiem,
lai ietvertu cieņu pret katru savas dzīves aspektu, citu cilvēku dzīvēm un visu dzīvo.  Lai atrastu to, ko daudzi dēvē par laimi, bet citi par pašrealizāciju, šis koncepts jāizprot tik dziļi, cik vien sniedzas civilizācijas kodola dzīles. Mēs esam spējuši izkristalizēt šīs elementārdaļiņām pielīdzināmās idejas no zinātnes, filozofijas, antropoloģijas, šamanisma un daudzām citām disciplīnām.

Kā notiek Rekonstruktīvais darbs

Kā notiek Rekonstruktīvais darbs

Rekonstruktīvā darba procesā mēs aktivizējam enerģiju, kas ir informatīvi piesātināta, lai tā atklātos un caur tās izpausmēm klients varētu izveidot saikni ar saviem jautājumiem un problēmām. Šai enerģijai ir pa spēkam noraut maskas un atklāt mūsu patieso seju. Ir iespējams sasniegt augstākas enerģijas frekvences, lai iegūtu vairāk harmonijas ar lauka enerģiju.

Te mēs atrodam līdzsvaru, spēku, un saskaņu. Kad mēs, esot šajās augstajās enerģijas frekvencēs, spējam vairāk apzināties, mēs sākam atšķirt augstas un zemas frekvences enerģiju. Mēs sākam saprast sevi šajos dažādajos enerģijas līmeņos, jo mūsu garīgā uztvere ir paplašinājusies. Spēja veidot saikni ar citiem ir augstākā šīs paplašinātās garīgās uztveres izpausme jeb līmenis.

Izprotot daudzdimensionālo atzīšanas konceptu, apzinātības jēdziens un spēja iekļaut ir ceļš, kas ejams, lai sasniegtu apziņas ekspansiju un tiktu dziedināts. Rekonstruktīvais darbs ļauj mums iegūt jaunu perspektīvu, jaunu redzējumu. Tas mūs vadīs pretī viedumam, kas mums dabiski paredzēts.

Uzņemties atbildību par savu dzīvi ir gara varenākā kustība.

 Rekonstruktīvā darba ieguvumi

Rekonstruktīvais darba pozitīvās izmaiņas raksturo šādi ieguvumi:

 1. Enerģija tiek pārbaudīta noteiktā veidā, lai radītu apzinātību mūsu ķermenī, prātā, emocijās un garā.
 2. Tam raksturīgs visaptverošs informācijas lauks, kas satur informāciju par jaunu eksperimentālu dimensiju.
 3. Jauna pieredze un izmaiņas uztverē.
 4. Paplašināts apziņas stāvoklis, kas sniedz vērtīgu informāciju un ļauj transformēt veco, lai radītu ko jaunu.
 5. Mūsu dzīves laika un vietas apzināšanās.
 6. Pārliecība konfliktu risināšanā.
 7. Spēja ilgtermiņa atmiņās atšķirt noderīgu informāciju un rigiditāti (pārliecības, noteikumus,…).
 8. Atbrīvojošu sajūta, kas kļūst par pamatu lielākai atvērtībai un pašrealizācijai.
 9. Izpratni par vienotību ar cilvēci un līdzjūtību.
 10. Atbrīvošanās no emocionālajiem blokiem, tādējādi iegūstot labāku veselību un vairojot savu labklājību. 
 11. Labākas attiecības.
 12. Spēcīgs fokuss un proaktivitāte.

 

Karola Kastillo (Carola Castillo)

Kerola Kastillo (Carola Castillo)

Carola Castillo – Starptautiskās Rekonstruktīvās Integratīvās Holistiskās Skolas (SRIHS) (Reconstructive International Integrative Holistic School (RIIHS)) dibinātāja un direktore

Carola ir no Venecuēlas. Viņa dzīvo Maiami. Skolotāja, psiholoģijas studente, sistēmterapeite, ģimenes sakārtojumu fasilitatore, sistēmiskais organizāciju koučs, klīniskās hipnoterapijas meistare, Dievišķības (Divinity) ārste un Universālās Dzīves baznīcas (Universal Life Church) mācītāja. ​Venecuēlas Helingera Institūta un Starptautiskās Rekonstruktīvās Integrējošās Holistiskās Skolas dibinātāja un direktore. Pitsburgas Helingera institūta Pensilvānijas štatā ASV līdzdibinātāja.

Izstrādājusi neaizvietojamus, individuālās sesijās izmantojamus instrumentus. Radījusi un attīstījusi neatkarīgu kustību: REKONSTRUKTĪVO metodi. Caurvijoties ceļojumiem šamaņu zemēs, izmantojot svētos augus un to radīto pieredzi (“ayahuasca”), ietverot pieredzi ģimenes sakārtojumos saskaņā ar Berta Helingera mācībām, studijām Šaoliņas Vanam Institutā (Shaolin Wahnam Institute), apgūstot cigun, tai-či un zen.

 

Šajā tehnikā mēs varam piedzīvot apziņas paplašināšanos un mācīties dažādus apzinātības līmeņus. Process tiek saprasts caur ķermeni, prātu, garu, un tas jūs aizvedīs zinošajā laukā, aiz sienām, kuras jūs paši esat uzcēluši, lai izdzīvotu. 

Viņas grāmatas var iegādāties Amazon.com un Apple mobilo ierīču lietotāji - arī AppStore.

Galerija