Par Studio Quantum

Darbs, attiecības, bizness, veselība un laime. Šķiet, ka jābūt kādai maģiskai formulai, ar kuru sakārtot visu. Taču dzīve ir šeit, lai mūs izaicinātu, un ceļa sākums jau sen ir Tevī.

Mūsu uzmanības centrā ir jautājumi, kas atmostas brīdī, kad personība ir sapratusi savu izaugsmi pāri elementārajām vajadzībām. Tas ir brīdis, no kura sākas ceļojums, lai atrastu atbildes būtiskajiem jautājumiem un  ieskatītos sevī. Ceļojums uz veselīgāku un laimīgāku dzīvi. Ceļojums uz savu būtību.

Par Studio Quantum

img

Studio Quantum dibinātāji

Mēs, Inese un Laimonis Zuļģi, izveidojām Studio Quantum, lai ikvienam, ieskaitot mūs pašus, būtu vieta izaugsmei un pašrealizācijai. Šodien studijas mērķis ir dot telpu un sistēmiskā darba vadītāja klātbūtni cilvēkiem, kas jūtas gatavi doties ceļojumā uz savu būtību.

Mēs abi nākam no akadēmiskās medicīnas lauka. Lielajā darba pieredzē nereti saskārāmies ar jautājumiem, kas iziet ārpus alopātiskās medicīnas rāmjiem. Ar pilnu cieņu pret saviem kolēģiem, kas dara vienreizēju darbu, mēs tomēr izvēlējāmies meklēt savu ceļu. Tas noveda līdz Hellingera institūtam, holistiskajai pieejai un tādām metodēm kā RECONSTRUCTIVE un QHHT.

 

Kāpēc Studio Quantum

Kāpēc Studio Quantum

Mūsu būtība nepārtraukti raida signālus mūsu apziņai. Jautājums ir vienkāršs - cik spēcīgiem šiem signāliem ir jākļūst, lai mēs uz tiem sāktu reaģēt. Vai varbūt ir iespējams uzlabot savu jutību, lai šiem signāliem nebūtu jākļūst nepatīkamiem.

Kad tā notiek, dzīvē uzrodas fundamentāli jautājumi - kā kļūt laimīgam un piepildītam; kā neizdegt un sajust jēgu tam, ko daru; kā sasniegt laimi attiecībās, biznesā un ģimenes dzīvē; kāpēc es daru pareizi, bet nejūtos līdz galam labi ar savu darbību rezultātu?

Šie jautājumi ir vistiešākais simptoms savas būtības meklējumu nepieciešamībai. Tieši šādi mūsu ceļš ir aizvedis līdz šai vietai - Studio Quantum. Esam pavadījuši vairākas desmitgades mācoties, un tagad palīdzam cilvēkiem atrast savas atbildes.

why sq

Īsa vēsture

Studija ir vieta, kas radās diviem “alpīnistiem”, Inesei un Laimonim, kāpjot sasaistē pa kalnu augšup – viens pakāpjas un palīdz otram pacelties...Un tā jau krietnu laiku - vairāk kā 20 gadu esot kopā un kāpjot galīgi ne pa gludu virsmu, klūpot un sasitoties, - esam maldījušies, savā ceļā dažbrīd esam gan iestrēguši, gan reizēm ar palēcienienim virzījušies... - cauri tradicionālai medicīnai, koučingam, Berta Hēlingera Institūtam, Apskaidrības skolai kopā ar Eckhardu Tolli un daudziem retrītiem ar dažādiem skolotājiem.

Esam nonākuši pie Kvantu dziednieciskās hipnozes un Starptautiskās Integratīvās, holistiskās rekonstruktīvās skolas enerģētiskā darba. Kvanti un enerģija ir viss, kas IR ... Viss ir par daļiņām, kuras ir nepārtrauktā kustībā...

Studijas nosaukums sastāv no diviem vārdiem: Studija – Telpa, Kvanti – Enerģija. Tas ir par to, ar ko un kur strādājam... Kādēļ strādājam? – Mums to vajag, jo tas ir iekšējs aicinājums, kuru realizējot paši mācāmies un vienlaicīgi radām noderīgu vidi tiem, kam tā nepieciešama. Mums ir vairāki instrumenti, kas apgūti augstāk minētajos mācību procesos un vēlme dalīties.

 

Attēls

Inese Zuļģe

Inese Zuļģe, sistēmfenomenoloģe, Reconstructive un QHHT metodes praktiķe. Ar augstāko akadēmisko izglītību medicīnā Inese lieliski orientējas gan alopātiskajos, gan holistiskajos cilvēka veselības aspektos.

Papildus Latvijā iegūtajai izglītībai Inese apguvusi sistēmfenomenoloģijas teoriju un praksi Helingera Institūtā Holandē darbam ar organizācijām, ģimenēm, simptomiem un svarīgākais - ar cilvēkiem vispār. Papildus Helingera institūtam iegūtas arī neskaitāmas garīgās prakses, tostarp O&O Akadēmijā Indijā. 

Ineses un Laimoņa kopīgie skolotāji, pie kā klātienē gūtas zināšanas un pieredze, ir Eckhard Tolle, Carola Castillo, Mooji Baba, Tomass Hūbel, Waine Dayer, Abraham Hicks un citi, ko Zuļģu ģimene uzskata par saviem Gaismas Skolotājiem. 

Laimonis Zuļģis

Lamonis Zuļģis

Laimonis ... vecāku iedots vārds, Grieķu valodā citrons vai laims; latviešu valodā vārda sakne ar Laimi saistīta. Tā arī jūtos … izbaudu zemes dzīves laiku, daudz pieredžu un sajūtu pagātnē…

Ierados pirms 56 gadiem vēju pilsētā jūras krastā - Liepājā. Tā arī saucu sevi par Liepājnieku, piederības sajūta, kaut 38 gadus jau dzīvoju Pierīgā. Man ir otra enkurvieta - Sigulda. Tur sāku savu ārsta praksi un sastapu savu mūža Sievieti. Joprojām esam kopā… Nu jau arī mamma no Liepājas ir Siguldā, pansionātā. Jau 91 un vēl joprojām pilda šīs dzīves zemes skolas uzdevums.

Allopātiskā medicīna noveda pie neskaitāmiem jautājumiem, 41 gada vecumā, piedzīvojot lielo krīzi un tuvās nāves pieredzi, nonācu holistiskajā sfērā. Liekas, - tā lieliski paplašina tradicionālajā medicīnā piedāvāto klāstu un reizēm ir noderīgāka. Turpmāk notika tā: koučings parastais, personīgā psihoterapija, vairāki gadi Berta Hēlingera institūtā Holandē (sistēmiskā pieeja lietām), Izaugsmes skola kopā ar Ekhardu Tolli, retrīti ar Moji Babu un daudzi citi skolotāji…

Pašreiz esmu Carola Castillo dibinātās rekonstruktīvās skolas pasniedzējs. Tas ir darbs ar Enerğiju un ķermeni… Jā, un kopā ar mūža sievieti Inesi, kas ir mana vislielākā skolotāja un informācijas portāls.

Strādāju ar cilvēkiem individuāli un grupās, arī ar organizācijām biznesa kontekstā. Daru to, jo man tā vajag; mācos pats un radu apstākļus un vidi, kura ir noderīga tiem, kas gatavi sastapties ar Savu Būtību.

‌Sistēmiskā pieeja

Sistēmiskā pieeja ( sistēmiskā sakārtošana vai konstelācijas) jautājumu aplūkošanā balstās uz skatu no malas, attālinoties no problēmas, kas nekad nav pamatproblēma bet tikai simptoms. Šis simptoms norāda, kur meklējama patiesā problēmas izcelsme. Sistēmisko sakārtošanu var darīt individuālā sarunā ar instruktoru vai arī grupā. Katrai metodei ir savas priekšrocības.

Sistēmiskā sakārtošana grupā

Viens no sistēmiskās pieejas instrumentiem ir vizualizācija. Vizualizācija var notikt cilvēku grupā, ar aizvietotājiem izspēlējot uz sajūtām balstītu situācijas analīzi un piedāvājot klientam atgriezenisko saiti no jebkura aizvietotāja par piedzīvoto. Tā mēs iemācāmies atpazīt un radām iespēju novērt zemapziņā pieejamos enerģētiskos blokus, kas nosaka mūsu uzvedību un, mums pašiem ikdienā nesaprotot, bremzē vai apgrūtina jebko, ko darām. Tiklīdz izdodas šos blokus saprast apziņas līmenī, tie zaudē savu ietekmi, un cilvēks atbrīvojas no reakcijām, kas iepriekš radās zemapziņas līmenī, bloķējot vēlamo notikumu atrisinājumu. Grupu darba galvenā priekšrocība ir efektivitāte, ar pārējo dalībnieku palīdzību uzreiz ieraugot savu bloķējošo aspektu patieso dabu un spējot reaģēt uzreiz.

Sistēmiskā sakārtošana kā individuāla konsultācija

Šo var darīt arī individāli, sarunas formātā, vizualizācijā izmantojot priekšmetus, telpas dizaina elementus un citas pieejamās formas. Individuālās konsultācijas galvenā priekšrocība ir netraucēts dialogs, kas sevišķi svarīgi cilvēkiem, kas jūt, ka nevarēs atvērties citu cilvēku priekšā. 

Metodes pamatlicējs ir Vācu izcelsmes psihoterapeits un mācītājs Berts Hēlingers. Šī metode ir tik spēcīga, ka pat pēc viena sistēmiskās sakārtošanas seansa mums vienmēr rodas iespēja turpmāk dzīvē jau ar izpratni izdarīt apzinātas izvēles, kas rada mums vēlamo atgriezenisko saiti.

Attēls

 

why sq

Reconstructive metode

Reconstructive metode ir darbs ar enerģiju – atļaušana ķermenim just un izpausties jebkurā visneiedomājākmā veidā, lai spēcīgā un efektīvā veidā dotu ķermenim un dziļajiem apziņas līmeņiem iespēju komunicēt ar apziņu. Šīs komunikācijas rezultātā cilvēks kļūst spējīgs vārdos noformulēt līdz šim nezināmus blokus, kurus noņemot tiek atbrīvota iekšējā telpa un enerģija, lai sasniegtu personīgos, attiecību, biznesa un ģemenes mērķus.

Darbs vienmēr notiek grupā pa četri, kas ir stabila struktūra. Procesā dalībnieki sagatavojas un piedzīvo atklāsmes prāta līmenī, saņemot ķermeniskos impulsus caur enerģijas sajušanu un atgriezenisko saiti par sajūtām no grupā esošajiem cilvēkiem.

Šī metode nav domāta jebkuram, un ir nepieciešams sagatavošanās, nobriešanas un pieņemšanas periods. Tādēļ parasti to realizējam vairāku dienu semināra ietvaros.

Metodes pamatlicēja ir Harizmātikā Venecuēliete, Berta Hēlingera skolniece un līdzgaitniece, Miami dzīvojošā Carola Castillo. Mums gribētos to devēt par sakārtošanas metodes citu (smalkākas frekvences) dimensiju.

QHHT (Kvantu regresīvā hipnoze) 

QHHT saknes

Dziedinošās kvantu hipnozes tehnika izstrādāta vairāk nekā 45 gadus ilgā, pamatīgā darbā un par šīs tehnikas autore ir Doloresa Kenona (Dolores Cannon) no Amerikas Savienotajām Valstīm. Doloresa personīgi izstrādājusi apmācības programmu kā veikt šo darbu, niansēti praktizēt šo tehniku ļoti tīri – gluži kā hipnozes sesijas bija vadījusi Doloresa pati. Kopš Doloresas aiziešanas 2014. gadā, QHHT apmācību vada Doloresas meita Džūlija Kenona (Julia Cannon).

Izjūtiet šo mirkli. Jūs esat pietuvojušies soli tuvāk tam, kas, iespējams, būs visdziļākā un transformējošākā jūsu dzīves pieredze. Kvantu dziedinošās hipnozes tehnika
(QHHT) ir pārsteidzošs jūsu apziņas ceļojums, un tas ir pārliecinošs veids, kā saprast, ka visas atbildes un dziedināšana atrodas jūsos pašā.

Kāpēc apmeklē QHHT

Cilvēki apmeklē QHHT sesijas daudzu iemeslu dēļ. Daži nāk zinātkāres vadīti, citus nodarbina jautājumi par viņu dzīves uzdevumu, ģimeni, darbu vai veselības problēmām. Kopumā klienti vēlas labāk izprast, kāpēc viņu dzīve ir bijusi tāda, kāda tā ir, un, pats svarīgākais, – kā vislabāk virzīties uz priekšu.

Ir klienti, kuri savā dzīvē un uz savas ādas izjutuši bīstamas, dzīvību apdraudošas slimības, sāpes, diskomfortu, depresiju vai atkarības. Šie cilvēki, vēršas pie kvantu dziedinošās hipnozes speciālista, jo vēlas uzlabot savu dzīvi. Bieži vien viņu Iekšējā sajūta viņus jau brīdinājusi, un dziļi sirdī viņi jau zina, ka viņu dzīvē jābūt kaut kam vēl, ka viņiem paredzēts darīt kaut ko citu, taču nav skaidrības vai pat nojausmas, kas šis „citādais” ir. Dažkārt kvantu dziedinošās hipnozes klienti ir cilvēki, kas interesējas par jautājumiem, kas saistīti ar Visumu, Dievu vai Avotu un cilvēka paša saikni ar to.

Attēls

 

Individuāla konsultācija 

Individuālās konsultācijas samaksu aprēķinām ar stundas likmi 50 eur + PVN stundā. 

QHHT

Vienas QHHT sesijas samaksa ir 300 + PVN.

Semināri un pasākumi

Semināru un pasākumu cenas katram pasākumam var atšķirties, un tās ir tiek pastāstītas pasākuma aprakstā. Klasiski semināra cena ir 100 Eur + PVN par pilnu dienu.

Konsultācijas organizācijām

Organizāciju konsultāciju cenas tiek aprēķinātas individuāli, balstoties uz nepieciešamo darba apjomu noteiktā situācijā.

Attēls

Galerija